kokkutulek.jpg

Individuaaljooksu tulemused 29.09.2015 Staadioni avamisel

6 - 7 klass

Poisid (400m)

Tüdrukud (400m)

 I - Tanel Valdna (1.10,0)

 I - Johanna Aitsar (1.20,0)

 II - Kalver Tooming (1.11,0)

 II - Jessica Einmann (1.26,3)

 III - Rodion Aaviste (1.20,0)

 III - Merike Pluutus (1.28,2)

8 - 9 klass

Posid (600m)

Tüdrukud (400m)

 I - Marek Valdna (1.45,00)

 I - Marili Põldma (1.16,00)

 II - Aulis Tõemets (1.54,00)

 II - Kerli Popov (1.28,00)

 III - Kert Alert (1.57,00)

 III - Triin Metsa (1.34,00)

10 - 12 klass

Poisid (800m)

Tüdrukud (400m)

 I - Rainis Mägisoo (2.32,00)

 I - Stina Lullu (1.18,00)

 II - Toomas Mäe (2.33,00)

 II - Sigrid Jakobson (1.23,00)

 III - Klen Kevin Einard (2.39,00)

 III - Reelika Villak (1.24,00)


Sügisjooksu tulemused 28.09.2015

Sügisjooks 2015

Poisid

Tüdrukud

 I - Rainis Mägisoo

 I - Reelika Villak

 II - Marek Valdna

 II - Jessica Einmann

 III - Karel Kristel

 III - Sigrid Jakobson


Spordiring

Spordiring põhikooli õpilastele (õp Rein Eensalu) toimub E ja K kell 15.30 Rakvere Spordihalli kergejõustiku maneežis.
Spordiring põhikooli õpilastele (õp Lembe Aasorg) toimub K 15.15
Sordiring algklasside õpilastele (õp Lembe Aasorg( toimub R 13.20


EKLS võrkpalli miniliiga

2015 aasta EKSL võrkpalli miniliiga maakonna võistlustel 4-6 klassi arvestuses saavutasid I koha

Sander Kaasik
Ivory Õuekallas
Markus Piiri
Jaan-Erik Joosepson 


2014 aasta Lääne-Virumaa noorte meistrivõistlused mini-võrkpallis

Lääne-Virumaa noorte meistrivõistlustel  mini- võrkpallis saavutasid  II koha

Ivory Õuekallas
Sander Kaasik
Markus Piiri



Antiikolümpiamängud Rakvere Eragümnaasiumis

Rakvere Eragümnaasiumis toimus spordipäev, mille teemaks oli antiikolümpia. Võisteldi aladel, mis olid kavas esimestel olümpiamängudel -odavise, käsikutega kaugushüpe, staadionijooks, maraton ehk „viimase mehe jooks“. Kaarikujooksu imiteeriti kärujooksuga, vibulaskmist asendas noolevise täpsusele. Toimus maadlusdemonstratsioon kahe 10.klassi õpilase Kevin ja Even Baumann´i poolt, kes on maadlusega tegelenud juba üle 8 aasta.


2014 aasta maakonna 1-5 klassi poiste saalijalgpalli turniiril saavutasid II koha

Gregor Bamberg
Risto Mark
Sander Kaasik
Tanel Valdna
Ivory Õukallas


Maakonna noorte meistrivõistlused kergejõustikus 2013 aastal


Risto Vettik   PA
kaugushüpe II koht  tulemuse 5.65
110 m tj I koht tulemuse 17,26
kõrgushüpe II koht tulemus 171 cm

Ilja Artemjev PA
200m jooksus I koht tulemus 27,35

Reio Kiviberg PA
200m jooksus II koht tulemus 29,74

Riho Koppel PJ
200m jooksus 4 koht tulemus 27,39

Hedy Jakobson TJ
100m jooksus 4 koht tulemus 15,18

Väike-Rootsi teatejooks (100m+200m+300m+400)  PA  II koht 2.31,28
( Risto Vettik, Ilja Artemjev,Reio Kiviberg, Sander Pluutus)


Maadlejate saavutused 2013 aastal

Kevin Baumann  kreeka- rooma maadlus  kadettide arvestuses kehakaalus -85 kg Eesti meister, juunoride arvestuses kehakaalus -84 kg III  koht

Kevin Baumann saavutas Serbias, Zrenjaninis kadettide kreeka-rooma maadluse maailmameistrivõistlustel 9 koha

Even Baumann   kreeka- rooma maadlus  juunoride arvestuses kehakaalus -74 kg II koht


Maakonna meistrivõistlused jooksukrossis 2013 aastal

Tanel Valdna saavutas maakonna meistrivõistlustel jooksukrossis D klassi 500m distantsil ajaga 1.54,3 II koha.


 Klassidevaheline teateujumine 8x50m

7. - 9. klass
I koht 9. klass aeg 7.31
II koht 7. klass aeg 8.15
III koht 8. klass aeg 8.47

 

5. - 6. klass
I koht 5. klass aeg 8.58
II koht 6. klass aeg 9.07

 

11. - 12. klass
I koht 11. klass aeg 7.16
II koht 12. klass aeg 7.49

 


Parimad sportlased

2012 aasta meie kooli parimateks sportlasteks valiti:

  • Ege Roov - kergejõustik
  • Oliver Metsalu - korvpall (BC Rakvere Tarvas)

Lääne-Virumaa koolidevaheline jalgpalli esivõistlus

Lääne-Virumaa 2012 a. jalgpalli esivõistlusel võitsid I koha Rakvere Eragümnaasiumi poisid


Sügisjooks

27. septembril toimus ülekooliline sügisjooks, mis oli pühendatud meie koolimaja 83. sünnipäevale.
Jooksis kogu kool! Start anti Rakvere Tammikus kell 13.00