Uudised

Tublid tulemused olümpiaadidelt 04. veebruar Indrek Pilv


Meie kooli õpilased esinesid maakondlikul inglise keele olümpiaadil. 12. klasside arvestuses saavutas Markus Meldre esikoha, Uku-Siim Neelokse jagas 6. kohta. 11. klasside arvestuses jagas Grethe Sirkel samuti 6. kohta. Tubli tulemuse said ka Catlin Aas, Liisi Loomets ja Merilyn Krihvel 11. klassist ning Anete Etti 10. klassist.

Maakondlikul eesti keele olümpiaadil esindasid meie kooli Kaisa Lee Vaiknemets 7. klassist ja Grethe Sirkel 11. klassist. Kaisa Lee saavutas 7. klassi õpilaste seas viienda koha, Grethe oli 11. klasside arvestuses üheksas.

Meie kooli õpilased esinesid maakondlikul inglise keele olümpiaadil. 12. klasside arvestuses saavutas Markus Meldre esikoha, Uku-Siim Neelokse jagas 6. kohta. 11. klasside arvestuses jagas Grethe Sirkel samuti 6. kohta. Tubli tulemuse said ka Catlin Aas, Liisi Loomets ja Merilyn Krihvel 11. klassist ning Anete Etti 10. klassist.

Maakondlikul eesti keele olümpiaadil esindasid meie kooli Kaisa Lee Vaiknemets 7. klassist ja Grethe Sirkel 11. klassist. Kaisa Lee saavutas 7. klassi õpilaste seas viienda koha, Grethe oli 11. klasside arvestuses üheksas.