Contact

Filter

All Management School Council Teachers

Job position
 
Management (4)

Anne Nõgu

Director
anne.nogu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Maaja Valter

Õppealajuhataja
maaja.valter@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Lea Viisu

Õppealajuhataja
lea.viisu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Lena Jaago

Eripedagoog
lena.jaago@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940
School Council (5)

Anne Nõgu

Director
anne.nogu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Eve Kullerkupp

Omaniku esindaja
reg@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Lea Viisu

Õpetajate esindaja
lea.viisu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Raina Vangonen

Lastevanemate esindaja
reg@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Siret Aleksa

Õpilaste esindaja
siret.aleksa@opilased.reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940
Teachers (28)

Andre Jaanimäe

Tehnoloogiaõpetus
andre.jaanimae@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Annely Niglas

Muusika
annely.niglas@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Anu Uusmaa

Loodusõpetus
Mathematics
anu.uusmaa@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ene Veermäe

Muusika
Vene keel
ene.veermae@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Eneli Silm

Klassiõpetaja
eneli.silm@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Eve Kullerkupp

Klassiõpetaja
eve.kullerkupp@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Eve Kõlli

Eesti keel ja kirjandus
eve.kolli@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Gitta Nõgu

Kunst
gitta.nogu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Indrek Pilv

Informaatika
indrek.pilv@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Inna Trufanova

Eesti keel teise keelena
Vene keel
inna.trufanova@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Janne Jõeots

Eesti keel ja kirjandus
janne.joeots@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Jelena Zakharova

Eripedagoog
jelena.zakharova@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kadri Pritsik

Väikeklassiõpetaja
kadri.pritsik@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Külli Puumeister

Inglise keel
Saksa keel
kylli.puumeister@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Lea Viisu

Inglise keel
lea.viisu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Lembe Aasorg

Kehaline kasvatus
lembe.aasorg@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Lena Jaago

Eripedagoog
lena.jaago@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel
32 23 940

Maaja Valter

Mathematics
maaja.valter@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Maddi Rennel

Kehaline kasvatus
maddi.rennel@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Marina Liiker

Klassiõpetaja
marina.liiker@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Maris Marko

Inglise keel
maris.marko@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Merike Olt-Kleeband

Kunst
merike.olt-kleeband@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Moonika Talu

Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
moonika.talu@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Nele-Helen Piho

Klassiõpetaja
nele-helen.piho@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kristiina Väinaste-Raik

Inglise keel
kristiina.vainaste-raik@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Riho Kokk

Füüsika
Mathematics
riho.kokk@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Silvi Merirand

Väikeklassiõpetaja
silvi.merirand@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Sven Valler

Bioloogia
Geograafia
sven.valler@reg.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.