Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kooli nõukogu Õpetajad

Ametikoht
 
Juhtkond (5)

Anne Nõgu

Direktor
anne.nogu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Maaja Valter

Õppealajuhataja
maaja.valter@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Lea Viisu

Õppealajuhataja
lea.viisu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Lena Jaago

Eripedagoog
lena.jaago@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Tea Parts

Arendusjuht
tea.parts@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940
Kooli nõukogu (4)

Anne Nõgu

Direktor
anne.nogu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Eve Kullerkupp

Omaniku esindaja
reg@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Lea Viisu

Õpetajate esindaja
lea.viisu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Raina Vangonen

Lastevanemate esindaja
reg@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940
Õpetajad (38)

Andre Jaanimäe

Tehnoloogiaõpetus
andre.jaanimae@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Annely Niglas

Muusika
annely.niglas@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anu Uusmaa

Loodusõpetus
Matemaatika
anu.uusmaa@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ene Veermäe

Muusika
Vene keel
ene.veermae@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eneli Silm

Klassiõpetaja
eneli.silm@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eve Kullerkupp

Klassiõpetaja
eve.kullerkupp@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Eve Kõlli

Eesti keel ja kirjandus
eve.kolli@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Gitta Nõgu

Kunst
gitta.nogu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Indrek Pilv

Informaatika
indrek.pilv@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Inna Trufanova

Eesti keel teise keelena
Vene keel
inna.trufanova@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Janne Jõeots

Eesti keel ja kirjandus
janne.joeots@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jelena Zakharova

Eripedagoog
jelena.zakharova@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Külli Puumeister

Inglise keel
Saksa keel
kylli.puumeister@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Lea Viisu

Inglise keel
lea.viisu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Lembe Aasorg

Kehaline kasvatus
lembe.aasorg@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Lena Jaago

Eripedagoog
lena.jaago@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
32 23 940

Maaja Valter

Matemaatika
maaja.valter@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maddi Rennel

Kehaline kasvatus
maddi.rennel@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marina Liiker

Klassiõpetaja
marina.liiker@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Maris Marko

Inglise keel
maris.marko@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Merike Olt-Kleeband

Kunst
merike.olt-kleeband@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Moonika Talu

Käsitöö
Tehnoloogiaõpetus
moonika.talu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Nele-Helen Piho

Klassiõpetaja
nele-helen.piho@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristiina Väinaste-Raik

Inglise keel
kristiina.vainaste-raik@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riho Kokk

Füüsika
Matemaatika
riho.kokk@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Silvi Merirand

Väikeklassiõpetaja
silvi.merirand@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Sven Valler

Bioloogia
Geograafia
sven.valler@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Käthlin Pakkas

Matemaatika
kathlin.pakkas@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Helen Ilves

Keraamika
Kunst
helen.ilves@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Janika Lauri

Bioloogia
Geograafia
janika.lauri@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mirjam Lukken

Klassiõpetaja
mirjam.lukken@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Ele Luur

Keemia
ele.luur@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marika Proover

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
marika.proover@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Pirje Saar

Klassiõpetaja
pirje.saar@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Teet Suur

Kunst
teet.suur@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaja Visnapuu

Kohalugu
kaja.visnapuu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Andre Talu

Majandus
andre.talu@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Gerli Mägi

Abiõpetaja
gerli.magi@reg.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.