News

Parim Noor Instrumentalist 2023 03. April Indrek Pilv


Tunneme taaskord uhkust meie õpilaste tublide tulemuste üle ning seda ka nende koolivälistes tegevustes.

25. märtsil toimus Nõmme Muusikakoolis "Parim Noor Instrumentalist 2023" vabariiklik lõppvoor madalate vaskpillide õpilastele. Meie kooli 8. klassi õpilane, õpilasesinduse liige, Kerdu Lisette Prits saavutas kolmandas vanusegrupis teise koha. Kerdu Lisette õpib Rakvere muusikakooli puhkpillide ja Kadrina kunstidekooli saksofoniõpetaja Edvin Lips käe all.

On rõõm näha, kuidas töökus viib ilusate tulemusteni.

Palju õnne Kerdu Lisettele ja tema juhendajale!

 

Tunneme taaskord uhkust meie õpilaste tublide tulemuste üle ning seda ka nende koolivälistes tegevustes.

25. märtsil toimus Nõmme Muusikakoolis "Parim Noor Instrumentalist 2023" vabariiklik lõppvoor madalate vaskpillide õpilastele. Meie kooli 8. klassi õpilane, õpilasesinduse liige, Kerdu Lisette Prits saavutas kolmandas vanusegrupis teise koha. Kerdu Lisette õpib Rakvere muusikakooli puhkpillide ja Kadrina kunstidekooli saksofoniõpetaja Edvin Lips käe all.

On rõõm näha, kuidas töökus viib ilusate tulemusteni.

Palju õnne Kerdu Lisettele ja tema juhendajale!