Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Huvitegevus Õppetöö

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I poolaasta(28)
16september
6. a ja 6. b klasside KIK projekti väljasõit

Ubari Loodus Tarkuse Keskus

Sulge

16september
12. klass Vargamäel

16september
8. klasside KIK projekti väljasõit

Metsamõisa talu, Järsi küla

Sulge

21september
11. klass metsanduspraktika loodusmatkal Oandus

30september
Teatri ühiskülastus "Nad tulid keskööl"

Salme Kultuurikeskuses

Sulge

30september
Muusikatund Otsa kooliga

Erinevad erialad


Rakvere Eragümnaasiumi saal

Sulge

04oktoober
8. klasside väljasõit Tallinna - Tervishoiumuuseumi külastus

12oktoober
6. a ja 6. b klasside väljasõit Tallinna Noorsooteatrisse - "Apelsinitüdruk"

13oktoober
3. klass väljasõidul Tallinna Vabaõhumuuseumisse

3. klass külastab Tallinna Vabaõhumuuseumis programmi "Vanaaja koolitund".

Sulge

14oktoober
Muusikatund Otsa kooliga

Keelpillid

Rakvere Eragümnaasiumi saalis

Sulge

14oktoober
Muusikatund Otsa kooliga - kellpillide osakond

11-12
november
Politsei õppelaager

12. klassi siseturvalisuse õppesuund

Sulge

11november
Muusikatund Otsa kooliga

Round Table’i
konkursist osavõtjad

Rakvere Eragümnaasiumi saalis

Sulge

11november
Muusikatund Otsa kooliga - Round Table’i konkursist osavõtjad

16november
Kunstisuuna õpilaste väljasõit Tallinna

10.-12. klassi kunstisuuna õpilaste väljasõit Tallinna Kadrioru muuseumi. Peale Kadrioru muuseumit külastavad nad ka Kumus installatsiooni näitust.

Sulge

19november
6. a ja 6. b klasside väljasõit Roelasse

6. a ja 6. b klasside väljasõit Roela käbikuivati-muuseumi.
Õppekäik RMK Roela käbikuivati-muuseumis.
Matk Roela oosil 2 km, vääriselupaikade tundmaõppimine, töölehed.
Külastatate ka põllutööriistade muuseumi.
Kokkuvõtted päevast, mängud, lõuna.

Sulge

22-23
november
Pääste õppelaager

12. klassi siseturvalisuse õppesuuna pääste õppelaager Väike-Maarjas.

Sulge

22november
2. klassi lastevanemate koosolek

22november
9. klassi lastevanemate koosolek

23november
6.a ja 6.b klassi lastevanemate koosolek

23november
8. klassi lastevanemate koosolek

25november
KIKi projektid

9. klassi, 7. klassi, 6.a ja 6.b klassi väljasõit Ubari maastikukaitsealale.

Sulge

25november
1. klassi lastevanemate koosolek

25november
5. klassi lastevanemate koosolek

26november
6. a ja 6. b klasside väljasõit Viljandi

Ühine teatriskäik "Piruka magus põhi".
Plaanis külastada ka Kondase Keskust, Viljandi lossivaremeid ja Viljandi järve, Pärimusmuusika Aita.

Sulge

30november
11. klassi väljasõit Tartu Ülikooli Loodusmajja

01detsember
2. ja 3. klass Palmse aidas teatrietendusel

2. ja 3. klass külastab Palmse aidas teatrietendust "Jõulumõõk".

Sulge

03detsember
5. klass Palmse aidas teatrietendusel

5. klass Palmse aidas teatrietendusel "Jõulumõõk".

Sulge
II poolaasta(52)
10veebruar
Muusikatund Otsa kooliga (Klassikaline laul)

09märts
6.a e-tund "Kuidas mu aju õpib ehk kuidas paremini õppida?"

10märts
Muusikatund Otsa kooliga (Puhkpillid ja keelpillid)

11märts
8. klassi klassijuhtajatunnis KIVA 2 mäng

KIVA2 mäng (tasemed 1 ja 2) ''Ma tean'', ''Ma saan'', ''Ma teen'' - teadmised kiusamisvastase tegevuse kohta; kuidas kaaslaseid aidata kiusamisolukorras; kuidas on õnnestunud viimase kuu jooksul KIVA reegleid järgida?

Sulge

11märts
Eesti keele proovieksam 12. klassile

14märts
Emakeelepäeva viktoriin 6.-9. klass

14märts
E-etteütlus 10.-12. klass

14märts
Emakeelepäeva viktoriin 10.-12. klass

15märts
6.a Tagasi kooli - e-tund "Kelle järel me luurame ?"

15märts
9. klass - Karjäärinõustamine (Siret Hobolainen, Rakvere Töötukassa)

16märts
Matemaatika proovieksam 12. klassile

17märts
9. klass - Liiklusohutusalane koolitus (Kadri Kattai külalistund)

17märts
Rahvatantsukontsert

18märts
Inglise keele põhikooli olümpiaad

18märts
6. klassid filmi "Pal-tänava poisid" vaatamine

18märts
8.klassi klassijuhatajatund - Tagasi kooli e-tund

18märts
7. klass e-tund J. Aru "Kuidas mu aju õpib ehk kuidas paremini õppida?"

24märts
6.a Estonia teatris ballett "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi"

24märts
Muusikatund Otsa kooliga (Otsakooli õpetajad)

29märts
11. klass metsanduspraktikal (Kullenga taimla)

06aprill
12. klass Tallinnas Vabamu muuseumis ("Kuidas mõjutab sõda üksikisikut?") ja Megazone'is.

11. klassi siseturvalisuse õpperühm

Sulge

13aprill
12. klassil ühiskonna- ja õigusõpetuse raames kohtumine Tallinna kohtutäituri Priit Petteriga.

14aprill
5. klass Palamuse muuseumis. Programm "Kuidas tuli “Kevade"?”

14aprill
2. klass Politseimuuseumis. Külastame programmi “Spioonid ja salakuulajad”

21aprill
8. ja 9. klassi väljasõit Tartu Teaduskeskusesse AHHAA

21aprill
4. klassi väljasõit Tartu Teaduskeskusesse AHHAA

21aprill
Muusikatund Otsa kooliga (Erinevad erialad)

25aprill
RE2022: eesti keel (kirjalik)

01mai
Kaurikooli Balletistuudio kevadkontsert 1. mai

Olete oodatud pühapäeval, 1. mail kell 14.00 Rakvere teatrisse Kaurikooli Balletistuudio kevadkontserdile.
Piletid piletimaailmast.
 

Sulge

03mai
7. klass Tallinna Draamateatris

03mai
RE2022: inglise keel (kirjalik)

03mai
Ooperilaulja Heli Veskus

Ootame teid meie kooli saali teisipäeval, 3.mail algusega kell 18.00 kontserdile.
Esinevad Heli Veskus (sopran) ja Jaanika Rand-Sirp (klaver).
Sissepääs on tasuta.

Sulge

04-09
mai
RE2022: inglise keel (suuline)

04mai
11. klassi metsanduspraktika - Tallinna loomaed

Räägime seal eluslooduse bioloogilises mitmekesisusest.

Sulge

05mai
9. kl karjäärinõustamine. Rakvere Töötukassa külalistund.

07mai
7. mai Rakvere Renessanss

Rakvere Renessanss ootab teid laupäeval, 7.mail kell 16.00 Rakvere Rahvamajja.
Sissepääs on tasuta!

Sulge


11mai
8. klassi ja 9. klassi väljasõit Tallinnasse, Vabamusse

“Miks Eesti? 30 aastaga ENSVst e-Eestiks“
Näitus võtab kokku Eesti digiühiskonna kujunemisloo, saavutused ja heidab pilgu tulevikku.

Sulge

12mai
10. klassi siseturvalisuse õppegrupi õppekäik Tapa sõjaväelinnakusse.

12mai
5. klass kohtub ajakirja Hea Laps peatoimetaja Kätlin Vainolaga

13mai
11. klassi metsanduspraktika - RMK metsaistutuspäev.

20mai
RE2022: matemaatika

11. klassi siseturvalisuse õpperühm

Sulge

25-26
mai
8.klassi väljasõit Saaremaale

26-27
mai
6a, 6b ja 5. klassi ekskursioon Lõuna- Eestisse

30mai
Põhikooli lõpueksam - 9. klass eesti keel.

31mai
7. klassi ekskursioon Tartusse ja Otepääle

01juuni
2. klassi väljasõit (Eesti Piimandusmuuseum + Wile Farm)

02juuni
6.a ja 6.b Ida-Virumaal Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumi programmil

06-08
juuni
10. klassi siseturvalisuse õppegrupi riigikaitse õppelaager Rutjal.

06juuni
Põhikooli lõpueksam - 9. klass matemaatika
Suveperiood(3)
14juuni
Põhikooli lõpueksam - 9. klass valikeksam.

17juuni
Põhikooli lõpuaktus

21juuni
Gümnaasiumi lõpuaktus
Suveperiood
täna, 18.august